Biz Kimiz?

Azzurra Yachting olarak amacımız, misafirlerimizin huzurlu, konforlu ve eğlenceli şekilde mavi turlar yapmaktır. Tüm yatlarımız, sevdiklerinizle birlikte aktivitelerinizi yapmaya ve doğa ve denizle iç içe Ege Denizi şartlarına uygun, sağlıklı ve güzel bir yat tatili yapmak isteyen yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Hedefimiz şeffaf, yenilikçi, disiplinli, planlı ve dürüst olmayı ilkeleyerek; tecrübeli kadrosu ile müşterilerine  beklentilerinin ötesinde kaliteli ekonomik ve etkinlik sonrası da adından söz ettiren hizmetler sunmaktır..

 
Azzurra Yachting olarak amacımız misafirlerimize huzurlu, konforlu ve eğlenceli bir şekilde mavi yolculuk yapmaktır. Tüm yatlarımız Ege Denizi şartlarına uygun olarak, sevdiklerinizle aktivitelerinizi yapmak, doğa ve deniz ile uyum içinde sağlıklı ve güzel bir yat tatili geçirmek isteyen yolcularımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Hedefimiz şeffaf, yenilikçi, disiplinli, planlı ve dürüst olmak; Tecrübeli kadrosu ile müşterilerine beklentilerinin ötesinde yüksek kaliteli ekonomik ve olay sonrası hizmetler sunmaktır.

Tecrübeli uzman kadromuz ile siz değerli misafirlerimize güvenilir, öncü, kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Azzurra Yachting’i tercih ederek, size özel hazırlanmış mavi yolculuğunuzun keyfini çıkarabileceğiniz, birinci sınıf hizmet kalite güvencesine sahip olacaksınız.
.

 

Azzurra Yacht olarak Bodrum ve Fethiye Marmaris bölgelerinde tüm sezon hizmet vermekteyiz. Dünyaca ünlü koyları ve adaları ziyaret edebilir ve bu adalarda konaklama imkanı sunabilirsiniz azzura yat Farklı yatlar ile denizin maviliğinin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. aylık olarak. Başarılı şeflerimiz sayesinde yatlarımızda dünya mutfağından menü seçeneklerimiz ile sınırsız lezzetleri keşfedebilirsiniz.

.
Kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak ve tüm misafirlerimizi tatillerinde memnun etmek. Bodrum’dan başlayan yunanistan turlarını ve adaları da bizimle gezebilirsiniz. Özel ve kaliteli hizmet için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Hizmetlerimiz

Özel Günlük Yat Kiralama,Motoryat kiralama,Guletler kiralama şeklindedir.

Deneyimli uzman kadromuz ile siz değerli misafirlerimize güvenilir, öncü, kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Azzurra Yachting’i tercih ederek, size özel hazırlanmış mavi yolculuğunuzun keyfini çıkarabileceğiniz birinci sınıf hizmet kalite güvencesine sahip olacaksınız. Web sitemizi ziyaret ettiğiniz ve kendimizi tanıtma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.