BY-169 25 m 7 Kabin Gulet

Özellikler:

Marka adıMarka adı: Ekonomik Gulet
SınıfSınıf: Gulet
LimanLiman: Bodrum
Yapım / Yenileme YılıYapım / Yenileme Yılı: 1998/2017
UzunlukUzunluk: 25 M
GenişlikGenişlik: 6.5 M
MotorMotor: 380Hp
JeneratörJeneratör: 20KW Köhler
Klima (AC)Klima (AC): Var
Kabin SayısıKabin Sayısı: 7
Yolcu KapasitesiYolcu Kapasitesi: 14
Diğer Özellikler:
I-Pod Bağlantısıİnternet Bağlantısıİnternet Bağlantısı (WIFI)Saç Kurutma makinasıSalonda DVD playerSalonda Müzik SistemiSalonda Plazma TVSu SporlarıTüm Kabinerde TVTüm Kabinlerde BanyoTüm kabinlerde Elektrik

Genel Bilgi:

Özel yat kiralama avantajları planlayacağınız maviturda oldukça fazladır. Ailece ya da arkadaşlarınızla bir arada kalma fırsatını değerlendirebileceğiniz bu tatilde, personellerimiz memnun kalmanız için tatil süresi boyunca en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaktadırlar. Tatil boyunca planlayacağınız menülerle aşçılarımız tarafından leziz yemekler sizlere hizmet edileceketir.
Mavi Yolculuk rotalarının her biri farklı güzellikler içermektedir. Her bir rota üzerinde ziyaret edebileceğiniz cam gibi berrak denizlerle, kalabalıklardan uzak plajlarla, sessizliğin arasına gizlenmiş koylarla ve belki de daha önce sadece resimlerde gördüğünüz bir doğayla karşılaşabilirsiniz.
güvencesiyle çıkacağınız Mavi Yolculuk rotalarının her biri, kendi içerisinde farklı gizemlerle doludur. Gulet, yelkenli ve motor yat olarak farklı sınıflarda olan teknelerimizle çıkacağınız mavi yolculuğunuzda, Homeros’ un hikayelerinde geçen yerleri canlı olarak görebilir ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Haftalıkveya günlük tekne kiralayarak çıkacağınız tatilinizi bir keşif yolculuğuna dönüştürecek olan Mavi Yolculuk rotalarımızı inceleyebilirsiniz.
Size bu tatilinizde önereceğimiz yatımızın guletimizin detayları ;

guleti 1998 yılında inşa edilmiştir. 2017 yılında geçirdiği renovasyonla beraber günümüzdeki son halini almıştır. 25 m boy ve 6.5 m ene sahip tekne 3 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti vermektedir.

1 Master Kabin, 6 Double Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan yatımız 8 kamaraya sahiptir. 380Hp beygirlik motoru ve 20KW Köhler jeneratöre sahiptir.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek yeme alanları , dinlenme alanları, ve Amerikan bar mevcuttur.

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 10 deniz miline erişmektedir.

Tam teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Gulet O teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye Göcek gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ayrıca salonda LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti siz değerli mavi yolculuk konuklarımızın hizmetindedir.

Mavi ile Yeşilin Birleştiği Yer

Mavi Yolculuk İçin Türkiye’de Görülmesi Gereken Yerler

Türkiye, denizleri ile ünlü bir ülke. Karadeniz, hırçın dalgaları nedeniyle yüzmek için her zaman elverişli olmasa da Ege Denizi ve Akdeniz, bahar ve yaz dönemi boyunca serin suların keyfini çıkarmak isteyenleri kucaklıyor. Bu iki bölge boyunca uzanan tatil köylerinde ve otellerde yüz binlerce insan, mavi suların tadını çıkarırken sosyalleşiyor, yeni şeyler öğreniyor ve daha önce hiç tatmadıkları lezzetleri deneyimliyor.

Bodrum: Türkiye’nin Uğruna Şarkılar Bestelenen Tatil Merkezi

Bodrum gezisi ile Türk sahillerinin mükemmelliğini keşfedebilirsiniz. Kıyılar boyunca uzanan her şey dahil tatil köylerinde, her yıl dünyanın her köşesinden tatilciler bir araya gelir ve Türk misafirperverliğinin tadını çıkarır. Bodrum, aynı zamanda yalnızlık ve mahremiyet isteyenlere de cevap verir. Buradaki butik otellerde kafanızı dinleyebilir ya da el değmemiş doğa içerisine inşa edilmiş bungalov tarzı kamp yerlerinde tabiatın tadını çıkarabilirsiniz. Bodrum, aynı zamanda güneyin en çılgın gecelerine de sahne olur. Yaz boyunca Bodrum gece kulüpleri dolup taşarken dans eden insanların mutlu sesleri geceye karışır.

Şartlar ve Koşullar
Hizmet İçeriğiYiğecek & İçeceklerKiralama Süreleriİptal Koşulları
Her dönem için farklılıklar arz eden yat kiralama fiyatlarında yat kiralama şartları da müşteriler için önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Düşük sezon olarak Mayıs ve Ekim aylarında, orta sezon olarak Haziran ve Eylül aylarında, yüksek sezon olarak ise Temmuz ve Ağustos aylarında yatlarımızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca sınırsız seçenekte yatlarımız arasında müsaitlik durumlarına göre sürpriz ve özel indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Fiyata Dahil
Belirtilen süre için yat kiralama
Homeport’ta liman ücretleri ve palamar masrafları
Yakıt
Mürettebat hizmeti
Genel kullanım için su
Havlu ve çarşaf setleri
Yatın çamaşırhanesi
Ekipmanı gemide kullanma
Yat Sigortası
Yurtiçi yelken izni (Transitlog)

Fiyatlara Dahil Değildir
KDV
Yiyecek ve içecek
Su sporları için yakıt (Varsa)
Havalimanı aktarmaları
Tüm Gümrük masrafları ve Yunan Adaları masrafları (Varsa)
İsteğe bağlı kara turları

Features:
Brand nameBrand Name: Economic Gulet
ClassClass: Gulet
LimanPort: Bodrum
Year of Construction / RenovationConstruction / Renovation Year: 1998/2017
LengthLength: 25 M
WidthWidth: 6.5 M
MotorMotor: 380Hp
GeneratorGenerator: 20KW Köhler
Climate (AC)AC : Available
Number of CabinsNumber of Cabins: 7
Passenger CapacityPassenger Capacity: 14
Other Features:
I-Pod ConnectionInternet ConnectionInternet Connection (WIFI)HairdryerDVD Player in the Living RoomMusic System in the Living RoomPlasma TV in the Living RoomWater SportsTV Available in All CabinsBathroom in All CabinsElectricity in all cabins

General Information:

The advantages of private yacht charter are quite high in the blue one you will plan. In this holiday, where you can take the opportunity to stay together with family or friends, our staff provides you with the best service during the holiday period to be satisfied. Delicious dishes will be served by our cooks with the menus you will plan during the holiday.
Each of the Blue Cruise routes has different beauties. You can encounter glassy clear seas that you can visit on each route, beaches away from crowds, bays hidden among the silence, and perhaps a nature that you have seen before only in pictures.
Each of the Blue Cruise routes you will take with the assurance of is full of different mysteries in itself. On your blue journey with our boats in different classes as gulet, sailboat and motor yacht, you can see the places in homer’s stories live and have unforgettable experiences with your loved ones. You can check out our Blue Cruise routes, which will turn your holiday into an expedition by renting a weekly or daily boat.
The details of our yacht gulet that we will offer you in this holiday;

The Odyssey guleti was built in 1998. With the renovation in 2017, it has become the final version of today. The boat, which has a length of 25 m and a neck of 6.5 m, provides blue tour service to our valued guests with its 3 personnel.

Our yacht, which has its own shower, WC and air conditioning, has 8 cabins, 1 Master Cabin, 6 Double Cabins. It has a 380Hp horsepower engine and a 20KW Köhler generator.

There are separate living areas for the crew, a full kitchen, indoor and outdoor dining areas, relaxation areas, and an American bar.

To all guests there are plenty of sun cushions, chairs and service sets. Blue Cruise This yacht, which brings comfort, luxury and peace to our guests together, reaches 10 nautical miles.

Full-fledged Radio, GSM Phone cruise devices equipment with boat BodrumYou will feel safe in our most preferred blue tour destinations such as Marmaris, Fethiye Gocek.

In addition, LCD TV, DVD player, stereo are available to you, our valued blue cruise guests.

Where Blue meets Green

Places to See in Turkey for Blue Cruise

Turkey, a country famous for its seas. Although the Black Sea is not always suitable for swimming due to its vicious waves, the Aegean Sea and Mediterranean embrace those who want to enjoy cool waters during the spring and summer period. Hundreds of thousands of people in resorts and hotels along these two regions, blue waters while enjoying it, socializing, learning new things and experiencing flavors they have never tasted before.

Bodrum: Turkey’s Holiday Center Composed Songs for The Sake of

With a trip to Bodrum Turkish beaches you can discover its perfection. In all-inclusive resorts along the coast, holidaymakers from all over the world gather every year and enjoy Turkish hospitality. Bodrum also responds to those who want solitude and privacy. You can relax in the boutique hotels here or enjoy nature in bungalow-style campsites built into untouched nature. Bodrum is also the scene of the craziest nights in the south. During the summer Bodrum The happy voices of the people dancing as the nightclubs are overflowing are mixed into the night.
Terms and Conditions
Service ContentFood & BeverageRental PeriodsCancellation Conditions
Yacht charter conditions in yacht charter prices, which vary for each period, are also among the important details for customers. You can charter our yachts in the low season in May and October, in the middle season in June and September, and in the high season in July and August. You can also benefit from surprise and special discounted prices according to availability among our yachts with unlimited options.

Included in the price
Yacht charter for the specified period
Port fees and mooring costs at Homeport
Fuel
crew service
water for general use
Towel and sheet sets
yacht laundry
Using the equipment on board
Yacht Insurance
Domestic sailing permit (Transitlog)
Not Included in Prices
VAT
Food and drink
Fuel for water sports (if applicable)
Airport transfers
All Customs charges and Greek Islands charges (if applicable)
Optional land tours

Prev Project Next Project