BY-158 31 m 5 Kabin Özel Motoryat

Özellikler(BODRUM) KONAKLAMALI

Marka adı: Ultra Lüks Motoryat
Sınıf: Motoryat
Liman: Bodrum
Yapım / Yenileme Yılı: 2014
Uzunluk: 31,3 M
Genişlik: 6,75 M
Motor: 2 x Cummins
Jeneratör: 12 + 24 + 220 V
Klima (AC): Var
Kabin Sayısı: 5
Yolcu Kapasitesi: 9
Diğer Özellikler:
I-Pod Bağlantısıİnternet Bağlantısıİnternet Bağlantısı (WIFI)JakuziSalonda DVD playerSalonda Müzik SistemiSalonda Plazma TVSu SporlarıTüm Kabinerde TVTüm Kabinlerde BanyoTüm kabinlerde Elektrik

Genel Bilgi:

Özel yat kiralama avantajları planlayacağınız maviturda oldukça fazladır. Ailece ya da arkadaşlarınızla bir arada kalma fırsatını değerlendirebileceğiniz bu tatilde, personellerimiz memnun kalmanız için tatil süresi boyunca en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaktadırlar. Tatil boyunca planlayacağınız menülerle aşçılarımız tarafından leziz yemekler sizlere hizmet edileceketir.

Mavi Yolculuk rotalarının her biri farklı güzellikler içermektedir. Her bir rota üzerinde ziyaret edebileceğiniz cam gibi berrak denizlerle, kalabalıklardan uzak plajlarla, sessizliğin arasına gizlenmiş koylarla ve belki de daha önce sadece resimlerde gördüğünüz bir doğayla karşılaşabilirsiniz.

güvencesiyle çıkacağınız Mavi Yolculuk rotalarının her biri, kendi içerisinde farklı gizemlerle doludur. Gulet, yelkenli ve motor yat olarak farklı sınıflarda olan teknelerimizle çıkacağınız mavi yolculuğunuzda, Homeros’ un hikayelerinde geçen yerleri canlı olarak görebilir ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Haftalıkveya günlük tekne kiralayarak çıkacağınız tatilinizi bir keşif yolculuğuna dönüştürecek olan Mavi Yolculuk rotalarımızı inceleyebilirsiniz.

Size bu tatilinizde önereceğimiz yatımızın yatımızın detayları ;

KABİNLER
Klimalı 1 Master , 1 VIP, 2 Twin ve 1 Single yataklı kabinlerde duşakabin & tuvalet, Salonda oturma alanı ve yemek masası, Flybridge & oturma alanı, güneşlenme minderleri ve jakuzi, Arka güvertede yemek masası ve minderler, Ön güvertede güneşlenme minderleri ve oturma alanı, Personel için ayrı kabin.
EKİPMANLAR & EKSTRALAR
Salonda ve kabinlerde TV (uydu sistem), Bose müzik sistemi, Şarap soğutucu, Buz yapıcı, Derin dondurucu, Kahve makinesi, Bulaşık makinesi, Balık avlama takımları, Şnorkel ve paletler, Tavla ve oyun kartları
SU SPORLARI
Jokerboat & Evinrude motor, Jetski, Ringo, Banana, Wake board, Paddle board, Water ski, Kano

Günlük Kiralama Ücretleri
Mayıs 5,000 €
Haziran 6,000 €
Temmuz 7,000 €
Ağustos 7,000 €
Eylül 6,000 €
Ekim 5,000 €

Şartlar ve Koşullar
Hizmet İçeriğiYiyecek & İçeceklerKiralama Süreleriİptal Koşulları
Her dönem için farklılıklar arz eden yat kiralama fiyatlarında yat kiralama şartları da müşteriler için önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Düşük sezon olarak Mayıs ve Ekim aylarında, orta sezon olarak Haziran ve Eylül aylarında, yüksek sezon olarak ise Temmuz ve Ağustos aylarında yatlarımızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca sınırsız seçenekte yatlarımız arasında müsaitlik durumlarına göre sürpriz ve özel indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Fiyata Dahil
Belirtilen süre için yat kiralama
Homeport’ta liman ücretleri ve palamar masrafları
Mürettebat hizmeti
Genel kullanım için su
Havlu ve çarşaf setleri
Yatın çamaşırhanesi
Ekipmanı gemide kullanma
Yat Sigortası
Yurtiçi yelken izni (Transitlog)

Fiyatlara Dahil Değildir
KDV
Mazot
Yiyecek ve içecek
Su sporları için yakıt (Varsa)
Havalimanı aktarmaları
Tüm Gümrük masrafları ve Yunan Adaları masrafları (Varsa)
İsteğe bağlı kara turları