BY-156 Sun Seeker 105 32 m 4 Kabin

4 kabin konaklamalı 9 kapesite

Genel Bilgi:
Özel yat kiralama avantajları planlayacağınız mavi turda oldukça fazladır. Ailece ya da arkadaşlarınızla bir arada kalma fırsatını değerlendirebileceğiniz bu tatilde, personellerimiz memnun kalmanız için tatil süresi boyunca en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaktadırlar. Tatil boyunca planlayacağınız menülerle aşçılarımız tarafından leziz yemekler sizlere hizmet edilecektir.

Mavi Yolculuk rotalarının her biri farklı güzellikler içermektedir. Her bir rota üzerinde ziyaret edebileceğiniz cam gibi berrak denizlerle, kalabalıklardan uzak plajlarla, sessizliğin arasına gizlenmiş koylarla ve belki de daha önce sadece resimlerde gördüğünüz bir doğayla karşılaşabilirsiniz.

güvencesiyle çıkacağınız Mavi Yolculuk rotalarının her biri, kendi içerisinde farklı gizemlerle doludur. Gulet, yelkenli ve motor yat olarak farklı sınıflarda olan teknelerimizle çıkacağınız mavi yolculuğunuzda, Homeros’ un hikayelerinde geçen yerleri canlı olarak görebilir ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Haftalık veya günlük tekne kiralayarak çıkacağınız tatilinizi bir keşif yolculuğuna dönüştürecek olan Mavi Yolculuk rotalarımızı inceleyebilirsiniz.

Size bu tatilinizde önereceğimiz yatımızın motoryatımızın detayları ;
Sunseeker 105 Teknesi, Türkiye ve Yunanistanda charter hizmeti veren, ultra lüx bir motoryattır.

Sunseeker 105, Birleşik Krallık’taki Poole, Dorset tersanesinde Sunseeker tarafından inşa edildi, sahibine 2005’te teslim edildi. Bu lüks yatın sofistike dış tasarımı ve mühendisliği Don Shead Yacht Design’ın eseridir. Yatın içi Ken Freivokh tarafından tasarlanmıştır.

Paskalya Akdeniz’de en iyi mavi tur deneyimine sahip olmak için Rodos, Symi, Kos ve daha birçok adayı bir yat kiralama güzergahına dahil edebilirsiniz.

2017 yılında kapsamlı bir yenilenme geçiren Sunseeker 105 yatı, iç ve dış konforuyla sizleri hayran bırakacak, seyir keyfi ve sunduğu imkanlar sayesinde bu lüks yata doyamayacaksınız.

1 Master, 1 Vip, 2 Twin olmak üzere toplam 4 geniş kabiniyle hizmet veren Sunseeker 105 yatı, seyir keyfini maksimuma çıkarmak amacıyla stabilizatörle donatılmıştır. Seyir sırasında oluşabilecek ekstra sallantıyı önlemek için teknolojiden en iyi şekilde faydalanılmıştır.

Oldukça geniş açık ve kapalı yaşam alanlarına sahip olan yatın Flybridge’inde Türk ve Yunan koylarının muhteşem manzarasına bakarak yemek yiyip, yine bu alanda dostlarınız ve ailenizle güneşlenebilirsiniz

Sunseeker 105’in 5 kişilik mürettebatı, size en profesyonel şekilde hizmet vermesi için özenle seçilmiştir.

Bu lüks teknede, aynı zamanda spor salonu ekipmanları ve büyük bir yüzme platformu da mevcuttur.

Günlük Kiralama Ücretleri
Mayıs 8,050 €
Haziran 8,050 €
Temmuz 8,050€
Ağustos 8,050€
Eylül 8,050€
Ekim 7,135 €

Şartlar ve Koşullar
Şartlar ve Koşullar
Hizmet İçeriğiYiyecek & İçeceklerKiralama Süreleriİptal Koşulları
Her dönem için farklılıklar arz eden yat kiralama fiyatlarında yat kiralama şartları da müşteriler için önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Düşük sezon olarak Mayıs ve Ekim aylarında, orta sezon olarak Haziran ve Eylül aylarında, yüksek sezon olarak ise Temmuz ve Ağustos aylarında yatlarımızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca sınırsız seçenekte yatlarımız arasında müsaitlik durumlarına göre sürpriz ve özel indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Fiyata Dahil
Belirtilen süre için yat kiralama
Homeport’ta liman ücretleri ve palamar masrafları
Yakıt
Mürettebat hizmeti
Genel kullanım için su
Havlu ve çarşaf setleri
Yatın çamaşırhanesi
Ekipmanı gemide kullanma
Yat Sigortası
Yurtiçi yelken izni (Transitlog)

Fiyatlara Dahil Değildir
KDV
Yiyecek ve içecek
Su sporları için yakıt (Varsa)
Havalimanı aktarmaları
Tüm Gümrük masrafları ve Yunan Adaları masrafları (Varsa)
İsteğe bağlı kara turları

Prev Project Next Project