BY-148 20 m 3 Kabin Özel Motoryat

Özellikler:

Marka adı: Sunseeker
Sınıf: Lüks Motoryat
Liman: Bodrum
Yapım / Yenileme Yılı: 2000 / 2020
Uzunluk: 20 M
Genişlik: 5 M
Motor Markası: Man
Motor: 2 X 800 HP
Jeneratör: Var
Ortalama yakıt tüketimi: 150 Lt
Klima (AC): VAR
WC & Duş: Var
Kabin Sayısı: 3
Yolcu Kapasitesi: 6

Liman : Yalıkavak
Marka : Sunseeker
Personel : 3
Günlük Kişi Sayısı : 10

Diğer Özellikler:
Anchor winch remote control
Autopilot
Batteries
Echosounder/Depthsounder
Emergency tiller
Fire extinguisher
First aid kit
Fırın
GPSGPS Chart
Plotter
Havlular ve Çarşaflar
I-Pod Bağlantısı
İnternet Bağlantısı
Life jackets
Mutfak Ekipmanları

Genel Bilgi:

Özel yat kiralama avantajları planlayacağınız mavi turda oldukça fazladır. Ailece ya da arkadaşlarınızla bir arada kalma fırsatını değerlendirebileceğiniz bu tatilde, personellerimiz memnun kalmanız için tatil süresi boyunca en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaktadırlar. Tatil boyunca planlayacağınız menülerle aşçılarımız tarafından leziz yemekler sizlere hizmet edilecektir.

Mavi Yolculuk rotalarının her biri farklı güzellikler içermektedir. Her bir rota üzerinde ziyaret edebileceğiniz cam gibi berrak denizlerle, kalabalıklardan uzak plajlarla, sessizliğin arasına gizlenmiş koylarla ve belki de daha önce sadece resimlerde gördüğünüz bir doğayla karşılaşabilirsiniz.

güvencesiyle çıkacağınız Mavi Yolculuk rotalarının her biri, kendi içerisinde farklı gizemlerle doludur. Gulet, yelkenli ve motor yat olarak farklı sınıflarda olan teknelerimizle çıkacağınız mavi yolculuğunuzda, Homeros’ un hikayelerinde geçen yerleri canlı olarak görebilir ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Haftalık veya günlük tekne kiralayarak çıkacağınız tatilinizi bir keşif yolculuğuna dönüştürecek olan Mavi Yolculuk rotalarımızı inceleyebilirsiniz.

Size bu tatilinizde önereceğimiz yatımızın detayları ;

Sunseeker 62 2000 yılında inşa edilmiştir. 20 m boy ve 5 m ene sahip tekne 3 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti vermektedir.

1 Master Kabin, 2 Twin Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan yatımız 3 kamaraya sahiptir. 800×2 man motor beygirlik motoru ve jeneratöre sahiptir.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek yeme alanları , dinlenme alanları, ve Amerikan bar mevcuttur.

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 0 deniz miline erişmektedir.

Tam teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Lord Byron teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye Göcek gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ayrıca salonda LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti siz değerli mavi yolculuk konuklarımızın hizmetindedir.

Tatil esnasında internet yaşamından kopmamak adına da teknemizde Türk Suları sınırlarında geçerli olan wi-fi internet hizmetimiz mevcuttur

Günlük Kiralama Ücretleri
Motoryat Sunseeker 62Mayıs 1,000 €
Motoryat Sunseeker 62Haziran 1,400 €
Motoryat Sunseeker 62Temmuz 1,750 €
Motoryat Sunseeker 62Ağustos 1,750 €
Motoryat Sunseeker 62Eylül 1,400 €
Motoryat Sunseeker 62Ekim 1,000 €
Şartlar ve Koşullar
Hizmet İçeriğiYiyecek & İçeceklerKiralama Süreleriİptal Koşulları
Her dönem için farklılıklar arz eden yat kiralama fiyatlarında yat kiralama şartları da müşteriler için önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Düşük sezon olarak Mayıs ve Ekim aylarında, orta sezon olarak Haziran ve Eylül aylarında, yüksek sezon olarak ise Temmuz ve Ağustos aylarında yatlarımızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca sınırsız seçenekte yatlarımız arasında müsaitlik durumlarına göre sürpriz ve özel indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.
Motoryat Sunseeker
Fiyata Dahil
Belirtilen süre için yat kiralama
Homeport’ta liman ücretleri ve palamar masrafları
Yakıt
Mürettebat hizmeti
Genel kullanım için su
Havlu ve çarşaf setleri
Yatın çamaşırhanesi
Ekipmanı gemide kullanma
Yat Sigortası
Yurtiçi yelken izni (Transitlog)
Motoryat Sunseeker 62
Fiyatlara Dahil Değildir
KDV
Yiyecek ve içecek
Su sporları için yakıt (Varsa)
Havalimanı aktarmaları
Tüm Gümrük masrafları ve Yunan Adaları masrafları (Varsa)
İsteğe bağlı kara turları

Prev Project Next Project