BY-146 27 m Özel Motoryat

Özellikler:
Marka adıMarka adı: Motoryat
SınıfSınıf: Özel Yapım
LimanLiman: Bodrum
Yapım / Yenileme YılıYapım / Yenileme Yılı: 2003 / 2021
UzunlukUzunluk: 27 M
GenişlikGenişlik: 4,5 M
Motor MarkasıMotor Markası: MAN
MotorMotor: 1200
JeneratörJeneratör: Onan
Klima (AC)Klima (AC): Var
WC & DuşWC & Duş: Var
Kabin SayısıKabin Sayısı: 4
Yolcu KapasitesiYolcu Kapasitesi: 8

Liman : Yalıkavak
Personel : 4
Günlük Gezi Kapesitesi : 25
Marka : Motoryat

Diğer Özellikler:
AutopilotBattery ChargerBuzdolabıCompassFire extinguisherFirst aid kitFırınGPSI-Pod Bağlantısıİnternet Bağlantısıİnternet Bağlantısı (WIFI)Life jacketsSalonda DVD playerSalonda Müzik SistemiSalonda Plazma TVSu SporlarıTüm Kabinlerde BanyoTüm kabinlerde Elektrik

Genel Bilgi:
Motoryat
Özel yat kiralama avantajları planlayacağınız maviturda oldukça fazladır. Ailece ya da arkadaşlarınızla bir arada kalma fırsatını değerlendirebileceğiniz bu tatilde, personellerimiz memnun kalmanız için tatil süresi boyunca en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaktadırlar. Tatil boyunca planlayacağınız menülerle aşçılarımız tarafından leziz yemekler sizlere hizmet edileceketir.
Mavi Yolculuk rotalarının her biri farklı güzellikler içermektedir. Her bir rota üzerinde ziyaret edebileceğiniz cam gibi berrak denizlerle, kalabalıklardan uzak plajlarla, sessizliğin arasına gizlenmiş koylarla ve belki de daha önce sadece resimlerde gördüğünüz bir doğayla karşılaşabilirsiniz.
güvencesiyle çıkacağınız Mavi Yolculuk rotalarının her biri, kendi içerisinde farklı gizemlerle doludur. Gulet, yelkenli ve motor yat olarak farklı sınıflarda olan teknelerimizle çıkacağınız mavi yolculuğunuzda, Homeros’ un hikayelerinde geçen yerleri canlı olarak görebilir ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Haftalıkveya günlük tekne kiralayarak çıkacağınız tatilinizi bir keşif yolculuğuna dönüştürecek olan Mavi Yolculuk rotalarımızı inceleyebilirsiniz.
Size bu tatilinizde önereceğimiz yatımızın guletimizin detayları ;

Bodrum Yalıkavak‘tan hareket eden 27 m uzunuluğunda, 4 kabini ( 2 Master 2 twin ) ve 4 personeli olan motoryatımız hem günlük hem de konaklamalı olarak mavi tur taleplerinizi karşılamaktadır.Personel kabinimiz misafir konaklama alanından ayrıdır. Tur boyunca size hizmet veren servis botu mevcuttur. Motoryat Mystery Günlük kiralama talepleriniz de yemek mazot soft içecek dahil herşey dahil fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz.

Yatımızla Yalıkavak çıkışlı günlük turlar da organize ediyoruz isterseniz sizin için kumanyanızı alıp, ana menüde et -balık-tavuk ve meze çeşitlerimizle, mazot,soft içecek dahil tular organize edebiliriz. Sabah başlayıp akşam gün batımına kadar 3 ayrı koya yüzme molasıiçin demirliyoruz ve 8 saatlik herşey dahil paket program ücreti ile sizleri misafir ediyoruz-. Lütfen günübirlik talepleriniz için tablomuzdan ayrı hesapladığımız fiyatlarımızı talep ediniz. Yatımızın ana bağlama limanı Yalıkavak Tilkicik’tir, Bodrum Yarımadasının istenilen noktasından siz misafirlerimizi alabilir ve tur bitimi istediğiniz lokasyona ,iskeleye,limana veya servis botumuzla talep ettiğiniz lokasyona tur bitiminde indirebiliriz. Günübirlik yat turunuzu daha da detaylandırmak için lütfen bize ulaşınız. 27 metre uzunluğunda olan bu yatımızda günlük turlarda maksimum 25 kişiye kadar misafir edebilir, arka oturma grubu, salon ve flybridge bulunan masalarımızda yemek hizmet edebiliriz. Kalabalık arkadaş gurubunuz ile kiralayacabileceğiniz günübirlik turlarda yüksek kişi taşıma kapasitesine sahip Bodrum da bulunan sayılı motoryatlarımızdan birisidir.

* Günlük tur taleplerinizde tablodaki fiyatlarımız geçerlidir.
* Fiyatlara Yakıt, Öğle Yemeği ve Alkolsüz içecekler gün boyu dahil, KDV hariçtir.
* Tur programı saat 10:30 ve 17:30 olarak uygulanmaktadır

Konaklamalı turlarımızda mazot misafire aittir, gideceğiniz veya talep edeceğiniz rota kesin olmadığı için, seyir mesafesi ve maliyeti size aittir. Konaklamalı turlarımızda yatta devamlı kumanya bulundurmamız ve daha sık yemek servisi yapacağımız için, kumanya alışverişi misafirimize aittir. Aşçımız istediğiniz menüyü size hizmet edecektir.

Jetski, Sea Bob talepleriniz olursa extra ücret karşılığı yatta hazır bulundurabiliriz tur gününüzde.

 

 

Günlük Kiralama Ücretleri
Mayıs 1,850 €
Haziran 2,000 €
Temmuz 2,100 €
Ağustos 2,100 €
Eylül 2,000 €
Ekim 1,850 €
Şartlar ve Koşullar
Hizmet İçeriğiYiyecek & İçeceklerKiralama Süreleriİptal Koşulları
Her dönem için farklılıklar arz eden yat kiralama fiyatlarında yat kiralama şartları da müşteriler için önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Düşük sezon olarak Mayıs ve Ekim aylarında, orta sezon olarak Haziran ve Eylül aylarında, yüksek sezon olarak ise Temmuz ve Ağustos aylarında yatlarımızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca sınırsız seçenekte yatlarımız arasında müsaitlik durumlarına göre sürpriz ve özel indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Fiyata Dahil
Belirtilen süre için yat kiralama
Homeport’ta liman ücretleri ve palamar masrafları
Mürettebat hizmeti
Genel kullanım için su
Havlu ve çarşaf setleri
Yatın çamaşırhanesi
Ekipmanı gemide kullanma
Yat Sigortası
Yurtiçi yelken izni (Transitlog)

Fiyatlara Dahil Değildir
KDV
Mazot
Yiyecek ve içecek
Su sporları için yakıt (Varsa)
Havalimanı aktarmaları
Tüm Gümrük masrafları ve Yunan Adaları masrafları (Varsa)
İsteğe bağlı kara turları

Prev Project Next Project