BY-136 20 m 3 Kabin Özel Motoryat

Özellikler:
Marka adı: Mototryat
Sınıf: Özel Yapım
Liman: Bodrum
Yapım / Yenileme Yılı: 2011 /2021
Uzunluk: 19 M
Genişlik: 4,5 M
Motor Markası: MAN
Motor: 1200
Ortalama yakıt tüketimi: 100/150 LT
Klima (AC): VAR
WC & Duş: 2
Kabin Sayısı: 3
tesiYolcu Kapasitesi: 6
Diğer Özellikler:
I-Pod Bağlantısıİnternet Bağlantısıİnternet Bağlantısı (WIFI)Salonda DVD playerSalonda Müzik SistemiSalonda Plazma TVTüm kabinlerde Elektrik

Genel Bilgi:

Özel yat kiralama avantajları planlayacağınız maviturda oldukça fazladır. Ailece ya da arkadaşlarınızla bir arada kalma fırsatını değerlendirebileceğiniz bu tatilde, personellerimiz memnun kalmanız için tatil süresi boyunca en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaktadırlar. Tatil boyunca planlayacağınız menülerle aşçılarımız tarafından leziz yemekler sizlere hizmet edileceketir.
Mavi Yolculuk rotalarının her biri farklı güzellikler içermektedir. Her bir rota üzerinde ziyaret edebileceğiniz cam gibi berrak denizlerle, kalabalıklardan uzak plajlarla, sessizliğin arasına gizlenmiş koylarla ve belki de daha önce sadece resimlerde gördüğünüz bir doğayla karşılaşabilirsiniz.
güvencesiyle çıkacağınız Mavi Yolculuk rotalarının her biri, kendi içerisinde farklı gizemlerle doludur. Gulet, yelkenli ve motor yat olarak farklı sınıflarda olan teknelerimizle çıkacağınız mavi yolculuğunuzda, Homeros’ un hikayelerinde geçen yerleri canlı olarak görebilir ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Haftalıkveya günlük tekne kiralayarak çıkacağınız tatilinizi bir keşif yolculuğuna dönüştürecek olan Mavi Yolculuk rotalarımızı inceleyebilirsiniz.
Size bu tatilinizde önereceğimiz yatımızın guletimizin detayları ;

Ultra Lüks ve 19 metre olan motor yat Selene, 2011 yapımı olup 2021 de tamamen yenilenmiş ve revize edilmiştir, modern döşemesi, klima, müzik sistemi ve TV donanımı ile siz ve değerli misafirlerinize geniş bir yaşam alanı sunan salonu , banyosu, makyaj masası ve TV donanımı ile her türlü konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. 3 adet kabiniyle siz mavi yolculuk seven değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Salonundaki 12 kişilik, kullanışlı yemek grubu keyifli yemeklerinize eşlik ederken dış yaşam alanındaki oldukça konforlu ön oturma grubu ve güneşlenme alanı ile günün tadını çıkarabilirsiniz. Aynı şekilde günün yorgunluğunu atmak için rahat ve geniş arka oturma ve yemek grubunu da kullanabilirsiniz.

Bu yatımızla Bodrum / Torba çıkışlı günlük turlarda organize ediyoruz isterseniz sizin için kumanyanızı alıp, yemek, mazot, soft içecek dahil turlarımızda sizleri misafir edebiliriz. Sabah başlayıp akşam gün batımına kadar 3 ayrı koya uğruyoruz ve 8 saatlik herşey dahil turlardır.

Lütfen günübirlik talepleriniz için tablomuzdan ayrı hesapladığımız fiyatlarımızı talep ediniz.Bodrum Yarımadasının istenilen noktasından siz misafirlerimizi alabilir ve tur bitimi istediğiniz lokasyona ,iskeleye,limana veya servis botumuzla talep ettiğiniz lokasyona tur bitiminde indirebiliriz. Günübirlik yat turunuzu daha da detaylandırmak için lütfen bize ulaşınız. 19 metre uzunluğunda olan bu yatımızda günlük turlarda maksimum 12 kişiye kadar misafir edebilir, arka oturma grubu, salon ve flybridge bulunan masalarımızda yemek verebiliriz. Kalabalık arkadaş gurubunuz ile kiralayacabileceğiniz günübirlik de yüksek kişi taşıma kapasitesine sahip Bodrum da bulunan sayılı motoryatlarımızdan birisidir.

Günübirlik turlarda genelde yemek mazot soft dahil fiyat paylaşıyoruz, sizden sadece alkolünüzü getirmenizi talep ediyoruz veya biz sizin için alıp yata yükleme yapabiliriz.

Konaklamalı turlarımızda mazot misafire aittir, gideceğiniz veya talep edeceğiniz rota kesin olmadığı için, seyir mesafesi ve mazot maliyeti size aittir. Konaklamalı turlarımızda yatta devamlı kumanya bulundurmamız ve daha sık yemek servisi yapacağımız için, kumanya alışverişi misafirimize aittir. Aşçımız istediğiniz menüyü size hizmet edecektir.

Jetski, Sea Bob talepleriniz olursa extra ücret karşılığı yatta hazır bulundurabiliriz tur gününüzde.

Vip master kabinde 1 adet king size yatak bulunmaktadır. Diğer 2 kabinide çift kişiliktir ve konaklamalı turlarımızda 6 kişiyi rahatlıkla misafir edebiliyoruz. Teknede bulunan şnorkel ve balık tutma ekipmanlarıyla sportif ve eğlenceli, masa oyunlarıyla da grup olarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Siz Bodrum’un mavi koylarının tadını çıkarırken, güler yüzlü ve donanımlı 3 adet personelimiz size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Günlük Kiralama Ücretleri
Mayıs 1400 €
Haziran 1750 €
Temmuz 2000 €
Ağustos 2000 €
Eylül 1750 €
Ekim 1000 €
Şartlar ve Koşullar
Hizmet İçeriğiYiyecek & İçeceklerKiralama Süreleriİptal Koşulları
Her dönem için farklılıklar arz eden yat kiralama fiyatlarında yat kiralama şartları da müşteriler için önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Düşük sezon olarak Mayıs ve Ekim aylarında, orta sezon olarak Haziran ve Eylül aylarında, yüksek sezon olarak ise Temmuz ve Ağustos aylarında yatlarımızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca sınırsız seçenekte yatlarımız arasında müsaitlik durumlarına göre sürpriz ve özel indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Fiyata Dahil
Belirtilen süre için yat kiralama
Homeport’ta liman ücretleri ve palamar masrafları
Yakıt
Mürettebat hizmeti
Genel kullanım için su
Havlu ve çarşaf setleri
Yatın çamaşırhanesi
Ekipmanı gemide kullanma
Yat Sigortası
Yurtiçi yelken izni (Transitlog)
| Motoryat Selene
Fiyatlara Dahil Değildir
KDV
Yiyecek ve içecek
Su sporları için yakıt (Varsa)
Havalimanı aktarmaları
Tüm Gümrük masrafları ve Yunan Adaları masrafları (Varsa)
İsteğe bağlı kara turları

Prev Project Next Project